Kurallar

MineLith Hizmetleri’ni kullanımınız sırasında Türkiye Cumhuriyeti’nin (veya bulunduğunuz ülkenin) bütün kanun, yönetmelik ve düzenlemelerine uymak zorundasınız. Bunlara ek olarak aşağıda belirttiğimiz davranışlara yani kurallara da uymak zorundasınız. Kurallar içerisinde bulunmayan bir madde MineLith ilkelerini ve politikalarını tehdit etmesi durumunda tedbir alma hakkımız ve haberli veya habersiz bir şekilde hesabınızın sunucudan geçici ya da kalıcı olarak yasaklama hakkını MineLith yetkili ve yönetim ekibi saklı tutar. MineLith yönetim ekibi tarafından gerek duyulduğunda hesabınıza el koyabilir, düzenleyebilir, silebilir veya geçici/kalıcı olarak erişiminizi kesebilir. MineLith yönetim ekibi aşağıdaki şartlarda değişiklik yapma hakkını gizli tutar.

Aşağıdaki davranışları sergilemeniz durumunda yetkililer tarafından sunucu içerisinde süreli ya da süresiz olarak cezalandırılırsınız.

1. Kendinizi olmadığınız bir kişi gibi tanıtmak ya da olmadığınız halde bir yetkili olduğunuzu idda etmek yasaktır.

2. Bir kişiye ait özel bilgileri kamuya açık alanlarda kişinin haberi olmadan izinsiz bir şekilde yayınlamak yasaktır.

3. Bir oyuncuyu ya da yetkiliyi taciz etmek veya tehdit etmek yasaktır.

4. Rahatsız edici içerikleri yayınlamak yasaktır. (Küfürlü, tehdit içeren, taciz edici, karalayıcı, müstehcen, ırkçı etiğe aykırı veya bunlara benzer herhangi bir görsel yada mesaj göndermek.)

5. MineLith Tarafından sunucuyu koruma amacı ile tasarlanan bir sistemi atlatmaya çalışmak/atlatmak ya da çalışamaz durumda bırakmak yasaktır.

6. Başka kişileri kurallara aykırı davranmaya teşvik etmek isyana teşvik etmek yasaktır. 

7. Oyun düzenini bozacak 3. parti uygulamaların kullanımı yasaktır. (Hileler, makrolar vb.)

8. Oyunculara açık olmayan MineLith bilgilerine/hizmetlerine erişmek/erişmeye çalışmak paylaşmak yasaktır..

9. MineLith adını kirletmeye/zedelemeye çalışmak yasaktır.

10. MineLith sunucularına kayır olan her oyuncunun, oyuna ek müdehale edebilecek mod/hile kullanması yasaktır. Regedit, timespeed benzeri yollarla oyunda haksız rekabet sağlanması yasaktır.

11. Oyun içerisinde diğer oyuncuları kandırmak/dolandırmak yasaktır.

12. Oyun hesabınızın şifresini paylaşmanız durumunda oluşabilecek sorunların tamamen sizin sorumluluğunuzda olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

13. Sunucuya kayıt olurken uygunsuz bir isim ile kayıt olmak yasaktır. (Küfürlü, taciz edici, karalayıcı, müstehcen, ırkçı vb.)

14. MineLith'in etkilenceği herhangi bir satış yapmak yasaktır. (Hesap, kredi, ücretli eşyalar vb.) 

15. Oyun içerisindeki eşyalarınızın veya paranızın çalınmasından MineLith yetkili ekibi sorumlu değildir.

16. MineLith tarafından izin verilmedikçe YouTube veya başka sunucuların reklamlarını yapmak tamamen yasaktır. 

17. MineLith geliştiricileri, yetkilileri veya iş birliği yaptığı firmalara hakaret etmek aşağılayıcı sözlerde bulunmak yasaktır.  

18. Sohbet üzerinde siyaset yapmak yasaktır. 

19. Cinsiyet ayrımı yapmak yasaktır. 

20. Oyun içi hatalardan(bug) yararlanmak yasaktır. 

21. Yüklediğiniz bakiyenin veya marketten aldığınız bir ürünü kullanılıp kullanılmadığınız farketmeksizin geri iadesi yapılamaz.

22. Ürün Satın alırken sunucuda olmalısınız aksi takdirse eşya size iletilemiyebilir. Eğer sunucuda olmazsanız ve eşya size iletilmezse bundan biz sorumlu değiliz, bir talep açarak destek alabilirsiniz.

23. MineLith ürünleri sadece bu sitede satılmaktadır, başka bir yerden satılmaz. Böyle bir durumu farketmeniz durumunda lütfen yetkililer ile iletişime geçin ya da bir destek talebi üzerinden bunu bildirin.

24. Kullandığınız şifrenin başka bir sunucuda kullanılması hesabınızın çalınması ile sonuçlanabilir. Lütfen benzersiz ve güvenli bir şifre seçin.

25. Kuralları okuyan herkes Gizlilik Politikası Ve Kullanım Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.

26. Aldığınız ürün bir bağıştır ve sunucumuza katkıda bulunmanız için satılmaktadır.


HİÇ BİR MineLith YETKİLİSİ VEYA YÖNETİCİSİ SİZDEN HESAP BİLGİLERİNİZİ İSTEMEZ.