Alışveriş yapmaya başlamadan önce aşağıdan alışveriş yapacağın sunucuyu seçmelisin!

Sıkca Sorulan Sorular

Tüm satışlar kesindir, iade yapılamaz, durdurulamaz, sunucuyu ödemenizi geri ödemesi için geri almak için gerekli herhangi bir yolla kredilendiremezsiniz.

Eğer kredi yükledikten sonra hesabınıza bakiye düşmedi ise destek sistemimiz üzerinden bize ödeme dekontunuzu göndererek bir destek talebi oluşturabilirsiniz.

Kredi yüklemek için Buraya tıklayarak açılan sayfada istenilen bilgileri girmelisiniz ardından 'Kredi Yükle' butonuna bastıktan sonra güvenli ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Güvneli ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girdikten ve doğrulama yaptıktan sonra yüklediğiniz miktarda kredi hesabınıza tanımlanacaktır.

Buraya baktığına göre bizden bir hediye kodu kazanmışsın tebrikler 🥳, yoksa kazanmadın mı ? Buraya tıkladıktan sonra destek üzerinden sana iletilen hediye kodunu girerek hediyenizi hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Bu aşamada bir sorun yaşarsanız bizim ile destek üzerinden iletişime geçmekten çekinmeyin.

Şartları öğrenmek için veya başvurmak için info@minelith.com adresine e-posta gönderebilirsin. Yetkili ekibimiz en kısa süre içinde geri dönüş sağlayacaktır.

Merhaba hesabınızda bulunan bir krediyi farklı bir hesaba taşıyamaz veya satışını yapamazsınız. Bunu yaptığınız/yapmaya çalıştığınız farkedilirse hesabınızın geçici/kalıcı olarak yasaklanması ile sonuçlanacaktır.(Hesabınız geri açıldığında sıfırlanmış olacaktır.)

Oyuncu kayıt olurken hesap güvenliğinin ve sorumluluğunun kendine ait olduğunu kabul eder. Herhangi bir şekilde hesaba giriş bilgilerini paylaşmamayı da kabul eder. Bununla ilgili oluşabilecek hesap çalınmalarında veya eşya çalınmalarında sorumluluk oyuncuya aittir.

Giriş yap sayfasından 'Şifre Sıfırlama' talebi gönderebilirsiniz. Eğer hala bir çözüme ulaşamadıysanız support@minelith.com mail adresimiz üzerinden destek ekibimizden destek alabilirsiniz.