Hesapların Çalınması Hakkında Bilgilendirme

Arda_Mert_0
6 month(s) ago
310

Sizin güvenliğiniz bizim önceliğimizdir ve son zamanlarda yaşanan bazı olayları sizinle paylaşmak istiyoruz. Büyük bir sunucuya ait verilerin giderek yayılması ile ilgili sorunlar yaşamaya devam ediyoruz. Kayıtlarımızı incelediğimizde hesaplara giriş yapan kişileri ve bu kişilere ait IP adreslerine ulaşıyoruz ve yasal yollardan hem MineLith güvenlik haklarını hem de sizlerin haklarını savunuyoruz. 


Bu tür davranışlar kabul edilemez ve ciddi sonuçları olabileceğini biliyoruz. Dolayısıyla, tespit ettiğimiz arkadaşlar hakkında yasal işlemleri başlatıyoruz. Sizden ricamız, güvenliğinizi sağlamak için acilen harekete geçmenizdir. Lütfen web sitemiz üzerinden hesaplarınızın güvenliğini artırmak için şifrelerinizi güncelleyin. Unutmayın, güçlü ve benzersiz bir şifre kullanmanız hesabınızın güvenliğini artıracaktır. Şifre oluştururken, büyük ve küçük harfleri, sayıları ve özel karakterleri kullanmanızı öneririz. Ayrıca lütfen koyduğunuz şifreler başka herhangi bir platformda kullanılmasın! 


Buna ek olarak hesabınızın çalınması durumunda tekrardan kurtarmamıza yardımcı olmak için lütfen web sitemiz üzerinden mail adreslerinizi girin! Bu önlem hesabın size ait olduğunu teyit etmemiz açısından çok önemlidir. Eğer bu mail adresi değiştirilirse de hesabınıza izinsiz  bir şekilde erişim sağlayan kişileri tespit etmemiz daha kolay olacaktır.


Ek olarak bilmenizi isterim ki hesabınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz, sizleri uyarmak adına bu 2. duyurumuz lütfen dikkate alarak adımları uygulayın. Aksi taktirde hesabınızın çalınması durumunda kaybolan eşyaların telafisi yapılmayacaktır! Yalnızca hesabınızı çalan kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Oyun topluluğumuzdaki her bir oyuncunun güvenliğini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Eğer herhangi bir şüpheli etkinlik veya sorunla karşılaşırsanız, lütfen bize hemen bildirin. Bunu yapmak için, ⁠destek kanallarımız üzerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan veya merak ettiğiniz sorular için herkesin erişebileceği kanallar veya yetkililerin özel mesajları yerine yine ⁠destek kanalımız üzerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.


Sorunlardan dolayı size verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz ve işbirliğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Comments are closed!