Sitemizdeki Fiyat Güncellemesi Hakkında Bilgilendirme!

Arda_Mert_0
6 month(s) ago
288

Size önemli bir duyuru yapmak istiyoruz. Son zamanlarda döviz kurundaki hızlı yükseliş ve sunucumuzun barındırma, reklam gibi masraflarındaki artış nedeniyle, maalesef 1 Temmuz 2023 tarihi itibariyle web sayfamızda bulunan tüm ürünlere zam yapmak zorunda kalacağız. 


Bu kararı almamızın amacı, sunucumuzun sürekli olarak kaliteli hizmet sunabilmesini sağlamak ve işletme maliyetlerimizi dengelemektir. Bu şekilde, sunucumuzdaki performansı iyileştirebilecek ve daha fazla oyun deneyimi sunabileceğiz. Yeni fiyatlandırma planımızı oluştururken, müşterilerimizin bütçelerini korumak ve adil bir denge sağlamak için dikkatli bir çalışma yaptık. Yeni fiyatlarımızı 1 Temmuz 2023 tarihinde web sayfamızda güncel olarak görebileceksiniz. Bizler, her zaman kaliteli bir hizmet sunma taahhüdümüzü sürdürüyoruz ve sunucumuzun daha da gelişmesi için çaba sarf ediyoruz. 


Sizin desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, ⁠destek kanallarımız üzerinden destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Comments are closed!

Ara Tatil'e Özel %60'a Varan İndirimler!

Ara Tatilde Gelişiminizi Dest

BoxMining 3. Sezon Güncellemesi

Sevgili MineLith oyuncuları,B

İNDİRİM

20.06.2023 23:59 a kadar yapac